Matstol House Nordic Harbo PUSvart
3 499 kr/stPris/frp 2 898:-
1 449 kr/stSpara 59 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Harbo PU
Svart
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Stol från House Nordic i PU med svarta ben. Säljs i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 1001153 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 57 cm |
| Höjd | 87 cm |
| Längd | 65 cm |
| Material | PU/Stål |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Harbo |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Montering | Ja |
| Sittdjup | 47 cm |
| EAN-nr | 5713917009466 |





