Matstol House Nordic Monaco PUBrun
3 699 kr/stPris/frp 2 938:-
1 469 kr/stSpara 60 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brun
Förväntas åter i lager 2026-07-17
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Vridbar stol i PU från House Nordic. Säljs i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 1001280 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Längd | 54 cm |
| Material | PU/Stål |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Monaco |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 5713917018451 |





