Matstol In Living AlsarpBlå
Rek. pris 1 199 kr/st
Pris/frp 1 908:-
954 kr/stTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstol Alsarp från In Living har en riktigt skön komfort, modernt formspråk och en elegans som smittar av sig på din övriga inredning. I denna stol sitter du gärna timme efter timme och avnjuter kvällsmiddagen med nära och kära.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matstol Alsarp från In Living har en riktigt skön komfort, modernt formspråk och en elegans som smittar av sig på din övriga inredning. I denna stol sitter du gärna timme efter timme och avnjuter kvällsmiddagen med nära och kära.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 663613 |
| Färg | Blå |
| Bredd | 56,5 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Djup | 49 cm |
| Ben | Svart |
| Material | Metall/Sammet |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Alsarp |
| Montering | Ja |
| Max Användarvikt | 120 Kg |







