Matstol In Living AyanaMörkbrun
Rek. pris 1 499 kr/st
Pris/frp 1 696:-
848 kr/stTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matstol Ayana från In Living.
Säljs i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 1893313 |
| Färg | Mörkbrun |
| Bredd | 57 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Djup | 55 cm |
| Material | PU/Metall |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Ayana |
| Höjd armstöd | 72 cm |
| Montering | Ja |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |







