Matstol In Living Brunnevik Konstläder
Rek. pris 949 kr/st
Pris/frp 1 198:-
fr.599 kr/stVälj variant

Brunnevik Konstläder
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

In Living Matstol Brunnevik är en bekväm och stilig matstol med helklädd sits och rygg. Levereras i 2-pack.
Varumärke
In LivingBeskrivning
In Living Matstol Brunnevik är en bekväm och stilig matstol med helklädd sits och rygg. Levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 43 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Längd | 51 cm |
| Material | PU/Trä |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Brunnevik |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
