Matstol In Living Giovanni SammetGrå/Svart
Rek. pris 1 099 kr/st
Pris/frp 1 598:-
799 kr/st
Giovanni Sammet
Grå/Svart
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstol Giovanni Sammet från In Living är en matstol som snarast påminner om en fåtölj i utformningen. Med en mjuk och vadderad sits klädd i vacker sammet. Därtill stoltserar stolen med pikerat ryggstöd och rundade armstöd. I denna stol kan du inte annat än sitta skönt.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matstol Giovanni Sammet från In Living är en matstol som snarast påminner om en fåtölj i utformningen. Med en mjuk och vadderad sits klädd i vacker sammet. Därtill stoltserar stolen med pikerat ryggstöd och rundade armstöd. I denna stol kan du inte annat än sitta skönt.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 705275 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 60,5 cm |
| Höjd | 69 cm |
| Djup | 80,5 cm |
| Ben | Svart |
| Material | Metall/Sammet |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Giovanni |
| Montering | Ja |
| Stil | Retro |






