Matstol In Living Hetklaf
Rek. pris 1 599 kr/st
Pris/frp 2 798:-
1 399 kr/st
Hetklaf
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hetklaf från In Living är en trendig stol i svart trä med sits och rygg i rotting. Passar perfekt som matstol eller ensam som skrivbordsstol. Levereras i 2-pack.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Hetklaf från In Living är en trendig stol i svart trä med sits och rygg i rotting. Passar perfekt som matstol eller ensam som skrivbordsstol. Levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 1898293 |
| Färg | Svart/Natur |
| Bredd | 52 cm |
| Höjd | 79 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Hetklaf |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |









