Matstol In Living Nibe Plast
Pris/frp 1 198:-
599 kr/st
Nibe Plast
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstol Nibe från In Living. Nibe är en modern och elegant stol med genomtänkta detaljer och materialval. Stolen har en skålad sits och rygg med stilfulla ben. Som om inte det vore nog har stolen också en mycket god sittkomfort.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matstol Nibe från In Living. Nibe är en modern och elegant stol med genomtänkta detaljer och materialval. Stolen har en skålad sits och rygg med stilfulla ben. Som om inte det vore nog har stolen också en mycket god sittkomfort.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 1209076 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 88 cm |
| Djup | 50 cm |
| Material | PU/Metall |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Nibe |
| Stil | Modern |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |





