Matstol In Living Nibe Sammet
Pris/frp 1 198:-
599 kr/st
Nibe Sammet
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

In Living Nibe är en modern och elegant stol med genomtänkta detaljer och materialval. Stolen har en skålad sits och rygg med stilfulla ben.
Varumärke
In LivingBeskrivning
In Living Nibe är en modern och elegant stol med genomtänkta detaljer och materialval. Stolen har en skålad sits och rygg med stilfulla ben.
Som om inte det vore nog har stolen också en mycket god sittkomfort.
Levereras i 2-pack.
Levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 1223950 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 88 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Nibe |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |







