Matstol In Living Shell
Rek. pris 1 099 kr
640 kr

Shell
640 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstol Shell från In Living. Denna trendiga matstol passar lika bra som skrivbordsstol eller stående ensamt mot en vägg, kanske med några fina böcker på. Stolen har formgjuten sits och underdel med metallben. Stolen är inte bara snygg, den har även en god sittkomfort tack vare det mjuka ecolädret och den skålade formen.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matstol Shell från In Living. Denna trendiga matstol passar lika bra som skrivbordsstol eller stående ensamt mot en vägg, kanske med några fina böcker på. Stolen har formgjuten sits och underdel med metallben. Stolen är inte bara snygg, den har även en god sittkomfort tack vare det mjuka ecolädret och den skålade formen.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 1209085 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 82 cm |
| Djup | 59 cm |
| Material | PP/Metall |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Shell |
| Stil | Industriell |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |



