Matstol In Living Tuva
Pris/frp 1 598:-
fr.799 kr/stutvalda påKampanj
Välj variant

Tuva
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstol Tuva från In Living är en rustik och rejäl matstol med fantastisk sittkomfort och en härlig vintagekänsla. Den har en elegant vintagedesign med knappklädd rygg, pärlspik längs kanterna och snygg läderimitation/snyggt tyg.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matstol Tuva från In Living är en rustik och rejäl matstol med fantastisk sittkomfort och en härlig vintagekänsla. Den har en elegant vintagedesign med knappklädd rygg, pärlspik längs kanterna och snygg läderimitation/snyggt tyg.
Med en Tuva-stol kan du verkligen skapa en mysig känsla för din matplats. Genom att kombinera dina nya stolar med ett matbord från in Living kan du skapa en inbjudande och bekväm matgrupp för hela familjen.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Brun/Ek, Svart/Svart |
| Bredd | 54 cm |
| Höjd | 92 cm |
| Djup | 61 cm |
| Ben | Ek, Svart |
| Rygghöjd | 31 cm |
| Sittbredd | 56 cm |
| Material | Tyg/Trä/Skum |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Tuva |
| Montering | Ja |
| Stil | Rustik/Lantligt |
| Max Användarvikt | 120 Kg |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
