Matstol In Living Valerie Sammet
Pris/frp 1 500:-
fr.750 kr/stVälj variant

Valerie Sammet
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matstol Valerie Sammet från In Living är en stilren stol klädd i sammet.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Ljusblå, Ljusgrå |
| Bredd | 49,5 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Djup | 54,5 cm |
| Ben | Svart |
| Rygghöjd | 35,6 cm |
| Material | Tyg/Metall |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Valerie |
| Montering | Ja |
| Stil | Modern/Skandinavisk |
| Max Användarvikt | 110 Kg |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |

