Matstol In Living Viktoria Vintageben
Rek. pris 1 499 kr/st
Pris/frp 2 598:-
fr.1 299 kr/stVälj variant

Viktoria Vintageben
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstol Viktoria Vintageben från In Living fångar blicken på en gång med sin iögonfallande design och eleganta detaljer. Klassiskt knappklädd rygg, pärlspik, ringbeslag på baksidan, vinklade ben och vacker linneklädsel är karaktärsdrag för Viktoria. För att inte tala om den utmärkta sittkomforten som bjuder in till långa och trevliga middagar med nära och kära.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matstol Viktoria Vintageben från In Living fångar blicken på en gång med sin iögonfallande design och eleganta detaljer. Klassiskt knappklädd rygg, pärlspik, ringbeslag på baksidan, vinklade ben och vacker linneklädsel är karaktärsdrag för Viktoria. För att inte tala om den utmärkta sittkomforten som bjuder in till långa och trevliga middagar med nära och kära.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Beige, Grå |
| Bredd | 54,5 cm |
| Höjd | 92 cm |
| Djup | 55 cm |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Material | Trä/Tyg/Ek |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Viktoria |
| Montering | Ja |
| Stil | Lantlig |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
