Matstol In Living Winston
Rek. pris 1 499 kr/st
Pris/frp 1 898:-
fr.949 kr/stVälj variant

Winston
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstol Winston från In Living är en stilren stol med retroinspiration. Denna moderna stol har en bekväm och snygg, flätad sits.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matstol Winston från In Living är en stilren stol med retroinspiration. Denna moderna stol har en bekväm och snygg, flätad sits.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Svart, Vit/Trä |
| Bredd | 50, 53 cm |
| Höjd | 100, 74,5 cm |
| Djup | 49, 65 cm |
| Ben | Svart, Vit |
| Rygghöjd | 29 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Elysia, Winston |
| Höjd armstöd | 71 cm |
| Montering | Ja |
| Stil | Industriell/Marint |
| Max Användarvikt | 120 Kg |
| Sittdjup | 42,5 cm |
| Sitthöjd | 46,5 cm |
| Sittbredd | 47 cm |
