Matstol Scandinavian Choice Dastoori Y
Pris/frp 2 154:-
fr.1 077 kr/stutvalda påKampanj
Välj variant

Dastoori Y
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dastoori Matstol är en tidlös och modern matstol som passar perfekt i köket eller matrummet. Den är tillverkad av bokträ, vilket ger den en naturlig och elegant look. Stolen är även stapelbar, vilket gör den praktisk att förvara när den inte används.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Dastoori Matstol är en tidlös och modern matstol som passar perfekt i köket eller matrummet. Den är tillverkad av bokträ, vilket ger den en naturlig och elegant look. Stolen är även stapelbar, vilket gör den praktisk att förvara när den inte används.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 2220070S |
| Färg | Natur, Svart, Valnöt |
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 55 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Material | Bokträ |
| Typ | Matstol |
| Serie | Dastoori |
| Max Användarvikt | 120 kg |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
