Matstol Scandinavian Choice Dastoori
Pris/frp 2 202:-
fr.1 101 kr/stutvalda påKampanj
Välj variant

Dastoori
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Dastoori Matstol är en modern och tidlös matstol som kommer i ett 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 2220069S |
| Färg | Svart, Valnöt |
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 55 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Material | Bokträ |
| Typ | Matstol |
| Serie | Dastoori |
| Max Användarvikt | 120 kg |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |

