Matstol Venture Home Comfort 2-packGammelrosa
1 449 kr/stPris/frp 1 998:-
999 kr/stSpara 31 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Gammelrosa
MöbelvårdskitMöbelvård Leather Master Textile Clean & Protect Impregnering för Soffor
499 krSkumrengöringsmedelSkumrengöringsmedel Leather Master Textile Cleaner 400ml
249 krImpregneringMöbelvård Leather Master Textile Protection Impregnering för Soffor & Textil
292 krFläckborttagningFläckborttagning Textil Leather Master
249 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Venture Homes läckra matstol från serien Comfort i en tuff helklädd design med ben i pulverlackerad metall. Sitt bekvämt och bjud in till trivsamma måltider framöver!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Venture Homes läckra matstol från serien Comfort i en tuff helklädd design med ben i pulverlackerad metall. Sitt bekvämt och bjud in till trivsamma måltider framöver!
En nostalgisk manchesterstok går aldrig ur tiden! Den här matstolen från serien Comfort är klädd i lent gammelrosa sammetstyg som skapar en modern look till hemmets hjärta.
Skötselråd: Använd textilspray för att impregnera textilen innan du börjar använda den, det kommer även göra att eventuell smuts och fläckar blir lättare att ta bort framöver. Ta bort fläckar med en gång, gnid inte utan försökt suga upp varsamt med en trasa.
Skötselråd: Använd textilspray för att impregnera textilen innan du börjar använda den, det kommer även göra att eventuell smuts och fläckar blir lättare att ta bort framöver. Ta bort fläckar med en gång, gnid inte utan försökt suga upp varsamt med en trasa.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 27702-999 |
| Färg | Gammelrosa |
| Bredd | 58 cm |
| Höjd | 92 cm |
| Djup | 61 cm |
| Rygghöjd | 44 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Comfort |
| Sittbredd | 41 cm |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| EAN-nr | 7340220808134 |




