Matstol Venture Home LiljaBeige/Natur
Rek. pris 809 kr/st
Pris/frp 1 408:-
704 kr/stSe priset!
Vald variant
Färg:
Beige/Natur

Lilja
Beige/Natur
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa ett modernt blickfång i vardagsrummet med matstolar från serien Lilja i smäcker design! Stolen har en följsamt rund utformning med en sits i polyestertyg samt lätt utsvängda stolsben i svart metall. Låt tiden här bli till dagens höjdpunkt och slipp kompromissa mellan komfort och stil!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa ett modernt blickfång i vardagsrummet med matstolar från serien Lilja i smäcker design! Stolen har en följsamt rund utformning med en sits i polyestertyg samt lätt utsvängda stolsben i svart metall. Låt tiden här bli till dagens höjdpunkt och slipp kompromissa mellan komfort och stil!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19943-103 |
| Färg | Beige/Natur |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 50 cm |
| Rygghöjd | 34 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Lilja |
| Sittdjup | 40 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sitthöjd | 46 cm |
| EAN-nr | 7340206996954 |


