Matstol Venture Home Night SammetSand
Rek. pris 785 kr/st
636 kr/stPris/frp 998:-
499 kr/stSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brun

Night Sammet
Sand
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstolen från serien NIGHT är lika bekväm som stilren Här får du en matstol som skapar ett lyxigt skimmer till rummet och bidrar till en inbjudande och modemedveten atmosfär. Det ska kännas skönt att slå sig ner för en smarrig måltid!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matstolen från serien NIGHT är lika bekväm som stilren Här får du en matstol som skapar ett lyxigt skimmer till rummet och bidrar till en inbjudande och modemedveten atmosfär. Det ska kännas skönt att slå sig ner för en smarrig måltid!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19905-877 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 49 cm |
| Höjd | 87 cm |
| Djup | 56 cm |
| Rygghöjd | 38 cm |
| Sittbredd | 49 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Night |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206997012 |




