Matstol Venture Home Plaza 2-packGrå/Ek
1 305 kr/stPris/frp 1 378:-
689 kr/stSpara 47 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå/Ek
MöbelvårdskitMöbelvård Leather Master Textile Clean & Protect Impregnering för Soffor
499 krSkumrengöringsmedelSkumrengöringsmedel Leather Master Textile Cleaner 400ml
249 krImpregneringMöbelvård Leather Master Textile Protection Impregnering för Soffor & Textil
292 krFläckborttagningFläckborttagning Textil Leather Master
249 kr
Plaza 2-pack
Grå/Ek
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lika snygg för ögat som bekväm att sitta på! Den genomtänka moderna designen har en stomme i pulverlackerad metall eller trä, och ryggen/sitsen är fylld med mjuk stoppning. Lättare montering krävs. Skapa en charmig mittpunkt i hemmets hjärta med hjälp av stilrena matstolar från serien Plaza!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lika snygg för ögat som bekväm att sitta på! Den genomtänka moderna designen har en stomme i pulverlackerad metall eller trä, och ryggen/sitsen är fylld med mjuk stoppning. Lättare montering krävs. Skapa en charmig mittpunkt i hemmets hjärta med hjälp av stilrena matstolar från serien Plaza!
Skötselråd:
Använd textilspray för att impregnera textilen innan du börjar använda den, det kommer även göra att eventuell smuts och fläckar blir lättare att ta bort framöver. Ta bort fläckar med en gång, gnid inte utan försökt suga upp varsamt med en trasa.
OBS! Stolarna säljs i 2-pack.
Använd textilspray för att impregnera textilen innan du börjar använda den, det kommer även göra att eventuell smuts och fläckar blir lättare att ta bort framöver. Ta bort fläckar med en gång, gnid inte utan försökt suga upp varsamt med en trasa.
OBS! Stolarna säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 27700-440 |
| Färg | Grå/Ek |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Djup | 58 cm |
| Rygghöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 50 cm |
| Material | Polyester/Metall |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Plaza |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Montering | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 59 cm |
| EAN-nr | 7340220808332 |




