Matstol Venture Home RosieBeige
854 kr/stPris/frp 1 458:-
729 kr/stSpara 15 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Beige

Rosie
Beige
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Slipp kompromissa mellan stil och komfort! Med trendsäkra matstolar från serien Rosie får du bekväma matstolar med snygg utformning i Skandinavisk design. Stolen har en helklädd sits med integrerade armstöd i tyg och lätt utsvängda stolsben i metall. Den mjuka sitsen är stoppad för extra komfort och bjuder in till långa trivsamma middagsstunder. Matcha med ett snyggt matbord så får du en komplett matgrupp till hemmets hjärta! Säljs i 2-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Slipp kompromissa mellan stil och komfort! Med trendsäkra matstolar från serien Rosie får du bekväma matstolar med snygg utformning i Skandinavisk design. Stolen har en helklädd sits med integrerade armstöd i tyg och lätt utsvängda stolsben i metall. Den mjuka sitsen är stoppad för extra komfort och bjuder in till långa trivsamma middagsstunder. Matcha med ett snyggt matbord så får du en komplett matgrupp till hemmets hjärta! Säljs i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19941-103 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 88 cm |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 55 cm |
| Material | Skum, Linne, Stål |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Rosie |
| Sittdjup | 60 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206997074 |





