Matstol Venture Home TempeMörkgrå/Valnötsfärgad
851 kr/stPris/frp 1 358:-
679 kr/stSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå

Tempe
Mörkgrå/Valnötsfärgad
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstol Tempe från Venture Home har en klassisk design med moderna inslag och slitstarka material som står sig över tid!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matstol Tempe från Venture Home har en klassisk design med moderna inslag och slitstarka material som står sig över tid!
Den här matstolen har lätt utsvängda ben som följsamt möter sitsen och ryggstödet i en stilsäker utformning, genomgående tillverkad i svart metall. Matcha med ett snyggt matbord så får du en komplett matgrupp som står sig över tid!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19936-490 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 36 cm |
| Höjd | 85 cm |
| Längd | 51 cm |
| Rygghöjd | 40 cm |
| Sittbredd | 36 cm |
| Material | MDF/Stål |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Tempe |
| Montering | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 35 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| EAN-nr | 7340206963147 |





