Matstol Venture Home TvistSvart
1 649 kr/stPris/frp 2 554:-
1 277 kr/stSpara 23 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Tvist
Svart
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En drömstol- perfekt till vardagsrummet eller köket! Matstolen TVIST har en sits och rygg i polyuretanskinn och polyester samt stolsben i järn. Den kaxiga utformningen och trendiga designen ger dig en matstol som förhöjer stämningen till alla måltider och lyfter din inredning till nästa nivå! Säljs i 2-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En drömstol- perfekt till vardagsrummet eller köket! Matstolen TVIST har en sits och rygg i polyuretanskinn och polyester samt stolsben i järn. Den kaxiga utformningen och trendiga designen ger dig en matstol som förhöjer stämningen till alla måltider och lyfter din inredning till nästa nivå! Säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15580-458 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 53 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Djup | 59 cm |
| Rygghöjd | 33 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Material | Skum, PU, Stål |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Tvist |
| Sittdjup | 41 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118416587 |















