Matstol Venture Home VaultBlommönstrad/Svart
499 kr/stPris/frp 898:-
449 kr/stSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Blommönstrad/Svart

Vault
Blommönstrad/Svart
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vault från Venture Home är en matstol med stomme och ben i pulverlackerad metall. Stolen har snygg design med rund rygg. Rygg och sits består av stoppat polyestertyg.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Vault från Venture Home är en matstol med stomme och ben i pulverlackerad metall. Stolen har snygg design med rund rygg. Rygg och sits består av stoppat polyestertyg.
Lättare montering krävs.
OBS, säljs i 2-pack.
OBS, säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15022-694 |
| Färg | Blommönstrad/Svart |
| Bredd | 46 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 61,5 cm |
| Rygghöjd | 38 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Material | Metall/Polyester |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Vault |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107088917 |


