Matstol Venture Home Velvet DeluxeSvart
1 619 kr/stPris/frp 1 890:-
945 kr/stSpara 42 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Velvet är en matstol i helklädd design med ben i pulverlackerad metall. Ryggen har knappar och dekorsöm. Rygg samt sits har polyestertyg med mjuk stoppning.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Velvet är en matstol i helklädd design med ben i pulverlackerad metall. Ryggen har knappar och dekorsöm. Rygg samt sits har polyestertyg med mjuk stoppning.
Lättare montering krävs.
OBS, säljs i 2-pack.
OBS, säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19935-808 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 88,5 cm |
| Djup | 66 cm |
| Rygghöjd | 47 cm |
| Material | Metall/Polyester |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Velvet Deluxe |
| Sittbredd | 50 cm |
| Sittdjup | 49 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| EAN-nr | 7350107088931 |





