Matstol Vind Västerås x Josefin LustigBeige
2 645 kr/stPris/frp 4 600:-
2 300 kr/stSpara 13 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Beige
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den här läckra matstolen i modernt och genomtänkt utförande är lika bekväm som stilren! Stolen från serien Västerås tillhör Lustig kollektionen och skapar snabbt ett lyxigt intryck i hemmets hjärta.
Varumärke
VindBeskrivning
Den här läckra matstolen i modernt och genomtänkt utförande är lika bekväm som stilren! Stolen från serien Västerås tillhör Lustig kollektionen och skapar snabbt ett lyxigt intryck i hemmets hjärta.
Den rundade stolsryggen och stoppade sitsen är i svart PU-klädsel och ramkonstruktionen i minimalistisk design är i svart stål. Inred ditt hem med matstolar som du gärna sitter kvar länge i och njuter av trivsamma måltider tillsammans med nära och kära!
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 52000-012 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 68 cm |
| Höjd | 73 cm |
| Djup | 60 cm |
| Rygghöjd | 30 cm |
| Material | Skum, PU, Plywood, Stål |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Västerås |
| Sittbredd | 49 cm |
| Sittdjup | 47 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kollektion | x Josefin Lustig |
| EAN-nr | 7340206969774 |








