Stol Day Emil
265 kr
243 krSänkt pris!

Stol Day Emil
243 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
In LivingBeskrivning
Hopfällbar stol från In Living. Tillverkad i metall med vadderad sits.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 45953863 |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Stol |
| Serie | Day |
| Höjd | 780 mm |
| Längd | 440 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 731200 |
| EAN-nr | 5701390204485 |




