Stol In Living Felipe Sammet
Pris/frp 716:-
fr.358 kr/stSänkt pris!på utvalda
Välj variant

Felipe Sammet
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stol Felipe Sammet från In Living är en stilren matstol i lyxig sammet. Den här matstolen erbjuder mycket god komfort med sin stoppade och sköna sits. Dessutom är både sits och rygg klädd i härlig sammet, vilket skapar en känsla av lyx för din matplats.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Stol Felipe Sammet från In Living är en stilren matstol i lyxig sammet. Den här matstolen erbjuder mycket god komfort med sin stoppade och sköna sits. Dessutom är både sits och rygg klädd i härlig sammet, vilket skapar en känsla av lyx för din matplats.
Kombinera gärna dina nya sammetsstolar med något av In Livings snygga matbord.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Grå/Krom, Grå/Mässing, Grå/Svart, Svart/Mässing, Svart/Svart |
| Bredd | 52 cm |
| Höjd | 79 cm |
| Djup | 51 cm |
| Material | Metall/Sammet |
| Produkttyp | Matstol |
| Serie | Felipe |
| Montering | Ja |
| Stil | Modern |
| Sitthöjd | 48,5 cm |
