Halv Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik BjörklundenObehandlad Bok, H: 930 mm
813 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
930 mm
Färg:
Obehandlad Bok

Björklunden
Obehandlad Bok, H: 930 mm
813 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Halv Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden är en halv räckesstolpe med fasade kanter. Levereras med stolphatt, skruv för montering och två täckhattar. Stolpens mått exkl. hatt: L90xB45 mm.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Halv Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden är en halv räckesstolpe med fasade kanter. Levereras med stolphatt, skruv för montering och två täckhattar. Stolpens mått exkl. hatt: L90xB45 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | HSB93091 |
| Material | Bok |
| Serie | Björklunden |
| Typ | Räckesstolpe |
| Längd | 90 mm |
| Höjd | 930 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Obehandlad Bok |
| EAN-nr | 7350122357173 |
