Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden 4-packBruten vit S0502-Y, Glans 35, L: 1025 mm
1 014 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
1025 mm
Färg:
Bruten vit

Björklunden 4-pack
Bruten vit S0502-Y, Glans 35, L: 1025 mm
1 014 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden 4-pack är räckespinnar med fasade kanter. Setet innehåller 4 räckespinnar.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden 4-pack är räckespinnar med fasade kanter. Setet innehåller 4 räckespinnar.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | RB102599 |
| Material | Bok |
| Serie | Björklunden |
| Typ | Räckespinne |
| Längd | 1025 mm |
| Tjocklek | 45 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Bruten vit |
| EAN-nr | 7350122357869 |


