Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden 4-packObehandlad Bok, L: 825 mm
606 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
825 mm
Färg:
Obehandlad Bok

Björklunden 4-pack
Obehandlad Bok, L: 825 mm
606 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden 4-pack är räckespinnar med fasade kanter. Setet innehåller 4 räckespinnar.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckespinnar Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden 4-pack är räckespinnar med fasade kanter. Setet innehåller 4 räckespinnar.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | RB82591 |
| Material | Bok |
| Serie | Björklunden |
| Typ | Räckespinne |
| Längd | 825 mm |
| Tjocklek | 45 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Obehandlad Bok |
| EAN-nr | 7350122357791 |

