Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik BjörklundenObehandlad Bok, L: 1025 mm
182 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
1025 mm
Färg:
Obehandlad Bok

Björklunden
Obehandlad Bok, L: 1025 mm
182 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden är en räckespinne med fasade kanter. Förpackningen innehåller 1 räckespinne.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden är en räckespinne med fasade kanter. Förpackningen innehåller 1 räckespinne.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | 1RB102591 |
| Material | Bok |
| Serie | Björklunden |
| Typ | Räckespinne |
| Längd | 1025 mm |
| Tjocklek | 45 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Obehandlad Bok |
| EAN-nr | 7350122359597 |

