Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng Utanpåliggande Montage
fr.386 kr
Se priset!
Välj variant

Västeräng Utanpåliggande Montage
386 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng Utanpåliggande Montage är en räckespinne med hålkäl och dekorspår. För utanpåliggande montage. Förpackningen innehåller 1 räckespinne.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng Utanpåliggande Montage är en räckespinne med hålkäl och dekorspår. För utanpåliggande montage. Förpackningen innehåller 1 räckespinne.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | 1RVU105091H |
| Material | Bok |
| Serie | Västeräng |
| Typ | Räckespinne |
| Längd | 1100 mm |
| Tjocklek | 45 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Bruten vit, Obehandlad Bok |
