Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng
fr.179 kr
Se priset!
Välj variant

Västeräng
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng är en räckespinne med hålkäl och dekorspår. Förpackningen innehåller 1 räckespinne.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckespinne Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng är en räckespinne med hålkäl och dekorspår. Förpackningen innehåller 1 räckespinne.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | 1RV102591H |
| Material | Bok |
| Serie | Västeräng |
| Typ | Räckespinne |
| Längd | 825, 1025 mm |
| Tjocklek | 45 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Bruten vit, Obehandlad Bok |
