Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Undermonterad Inomhus
1 539 kr

Undermonterad Inomhus
1 539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Räckesstolpe i rostfritt stål med stolpfot för underliggande montage. Stolpen passar för montage på till exempel trappsteg eller -plan. B-mått: 48mm. Setet innehåller stolpe och stolpfot, ev. glasfästen och toppfäste/ändknopp köpes separat.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckesstolpe i rostfritt stål med stolpfot för underliggande montage. Stolpen passar för montage på till exempel trappsteg eller -plan. B-mått: 48mm. Setet innehåller stolpe och stolpfot, ev. glasfästen och toppfäste/ändknopp köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | 130901094712 |
| Material | Rostfritt stål |
| Diameter | 42,4 mm |
| Typ | Räckesstolpe |
| Höjd | 986 mm |
| Tjocklek | 2 mm |
| Bredd | 42 mm |
| Färg | Mattborstad |
| Djup | 148 mm |
| EAN-nr | 7333367000790 |




