Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng/Gläntan
fr.1 877 kr
Se priset!
Välj variant

Västeräng/Gläntan
1 877 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng/Gläntan är en räckesstolpe med hålkäl. Stolpen blir stadig och demonterbar tack vare det smarta systemet som tillåter åtdragning innan hatt monteras. Levereras med stolphatt, golvbeslag, gängstång, mutter och bricka.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng/Gläntan är en räckesstolpe med hålkäl. Stolpen blir stadig och demonterbar tack vare det smarta systemet som tillåter åtdragning innan hatt monteras. Levereras med stolphatt, golvbeslag, gängstång, mutter och bricka.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | SV93091H |
| Material | Bok |
| Serie | Västeräng/Gläntan |
| Typ | Räckesstolpe |
| Längd | 90 mm |
| Höjd | 930, 1130 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Färg | Bruten vit, Obehandlad Bok |



