Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng/GläntanObehandlad Bok, H: 1130 mm
2 029 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
1130 mm
Färg:
Obehandlad Bok

Västeräng/Gläntan
Obehandlad Bok, H: 1130 mm
2 029 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng/Gläntan är en räckesstolpe med hålkäl. Stolpen blir stadig och demonterbar tack vare det smarta systemet som tillåter åtdragning innan hatt monteras. Levereras med stolphatt, golvbeslag, gängstång, mutter och bricka.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng/Gläntan är en räckesstolpe med hålkäl. Stolpen blir stadig och demonterbar tack vare det smarta systemet som tillåter åtdragning innan hatt monteras. Levereras med stolphatt, golvbeslag, gängstång, mutter och bricka.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | SV113091 |
| Material | Bok |
| Serie | Västeräng/Gläntan |
| Typ | Räckesstolpe |
| Längd | 90 mm |
| Höjd | 1130 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Färg | Obehandlad Bok |
| EAN-nr | 7350122358521 |




