Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng/GläntanBruten vit S0502-Y, Glans 35, H: 1130 mm
1 987 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
1130 mm
Färg:
Bruten vit

Västeräng/Gläntan
Bruten vit S0502-Y, Glans 35, H: 1130 mm
1 987 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng/Gläntan är en räckesstolpe med hålkäl. Stolpen blir stadig och demonterbar tack vare det smarta systemet som tillåter åtdragning innan hatt monteras. Levereras med stolphatt, golvbeslag, gängstång, mutter och bricka.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Räckesstolpe Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng/Gläntan är en räckesstolpe med hålkäl. Stolpen blir stadig och demonterbar tack vare det smarta systemet som tillåter åtdragning innan hatt monteras. Levereras med stolphatt, golvbeslag, gängstång, mutter och bricka.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | SV113099 |
| Material | Bok |
| Serie | Västeräng/Gläntan |
| Typ | Räckesstolpe |
| Längd | 90 mm |
| Höjd | 1130 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Färg | Bruten vit |
| EAN-nr | 7350122358507 |




