Hörnspiraltrappa Byggera Square Wood
fr.23 195 kr
fr.18 550 krSpara 20 %Kampanjtom 30/4
Välj variant

Square Wood
18 550 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spiraltrappa Square Wood som är tillverkad för att stå i ett hörn. Trappan levereras inklusive räcke och trappavsats.
Varumärke
ByggeraBeskrivning
Spiraltrappa Square Wood som är tillverkad för att stå i ett hörn. Trappan levereras inklusive räcke och trappavsats.
Öppningar mellan plansteg i trappor bör ej överskrida 10 cm för att godkännas enligt boverkets byggregler.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Byggera |
| Material | Gran/Metall |
| Serie | Square Wood |
| Produkttyp | Spiraltrappa |
| Min Öppningsmått | 1250x1250, 1450x1450 mm |
| Rek Öppningsmått | 1250x1250, 1450x1450 mm |
| Bredd | 1200, 1400 mm |
| Färg | Gran |
| Våningshöjd | 3000 golv-golv |


