Räckespelare Lundbergs Stockholm för Utanpåliggande 4-pack
Rek. pris 1 139 kr/frp
804 kr/frp
796 kr/frpSänkt pris!

Stockholm för Utanpåliggande 4-pack
796 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Räckespelare Stockholm i vitlackad MDF (NCS S0502Y, glans 35) för utanpåliggande montering. Skruv ingår i förpackningen. 4 st/förp.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Räckespelare Stockholm i vitlackad MDF (NCS S0502Y, glans 35) för utanpåliggande montering. Skruv ingår i förpackningen. 4 st/förp.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 25458 |
| Material | MDF |
| Typ | Räckespelare |
| Höjd | 1140 mm |
| Tjocklek | 41 mm |
| Bredd | 41 mm |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 7392118254585 |

