Trappnos Lundbergs Standard Silver
Lägsta totalpris 250:-
fr.125 kr/stutvalda påKampanj
Välj variant

Standard Silver
2 st / 250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trappnosar i aluminium skyddar trappsteg, vägghörn med mera. Förborrade hål och skruv ingår.
Recensioner
BackolasVerifierad köpare
för 7 år sedanProdukten passade utmärkt till det ändamål jag ville ha det till,vilket var annat än den var utvecklad för. Snabb leverans och måttligt pris.
Fredrik OlssonVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygga, enkla att montera samt väl anpassade skruv! Tyvärr mycket vassa borrester i de förborrade hålen.
+ Snabb leverans
- Vassa borrester i hålen
Anna M HansenVerifierad köpare
för 7 år sedanSmidiga att använda.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Material | Aluminium |
| Serie | Standard |
| Typ | Trappnos |
| Längd | 1000, 2000 mm |
| Höjd | 15, 27 mm |
| Bredd | 25, 27, 29 mm |
| Färg | Silver |
| Listtyp | Trappnos |

