Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Oljad Ek BakkantlistLängd: 1800 mm
596 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
1800 mm

Oljad Ek Bakkantlist
Längd: 1800 mm
596 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Oljad Ek Bakkantlist är en bakkantlist i Ek till trapprenovering. Den används ihop med dubbelsteg och monteras på baksidan av trappsteget i en öppen trappa. Se måttskiss för exakta mått. Bilden visar bakkantlist behandlad med hårdvaxolja. Se separat bild för annan behandling.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Oljad Ek Bakkantlist är en bakkantlist i Ek till trapprenovering. Den används ihop med dubbelsteg och monteras på baksidan av trappsteget i en öppen trappa. Se måttskiss för exakta mått. Bilden visar bakkantlist behandlad med hårdvaxolja. Se separat bild för annan behandling.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | 3B18012 |
| Material | Ek |
| Typ | Bakkantlist |
| Längd | 1800 mm |
| Tjocklek | 14 mm |
| Färg | Oljad Ek |
| Djup | 62 mm |
| EAN-nr | 7350122353489 |


