Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Sättsteg Hårdvax AskLängd: 1000 mm
428 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
1000 mm

Sättsteg Hårdvax Ask
Längd: 1000 mm
428 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Sättsteg Hårdvax Ask är ett sättsteg i Ask till trapprenovering. Den monteras på den lodräta delen mellan trappstegen i en stängd trappa. Bilden visar sättsteg behandlat med hårdvaxolja. Se separat bild för annan behandling.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Sättsteg Hårdvax Ask är ett sättsteg i Ask till trapprenovering. Den monteras på den lodräta delen mellan trappstegen i en stängd trappa. Bilden visar sättsteg behandlat med hårdvaxolja. Se separat bild för annan behandling.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | 3S10024 |
| Material | Ask |
| Typ | Sättsteg |
| Längd | 1000 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Färg | Hårdvax |
| Djup | 170 mm |
| EAN-nr | 7350122353540 |

