Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Sättsteg Hårdvaxoljad EkLängd: 1800 mm
761 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
1800 mm

Sättsteg Hårdvaxoljad Ek
Längd: 1800 mm
761 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Sättsteg Hårdvaxoljad Ek är ett sättsteg i Ek till trapprenovering. Den monteras på den lodräta delen mellan trappstegen i en stängd trappa. Bilden visar sättsteg behandlat med hårdvaxolja. Se separat bild för annan behandling.
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Trapprenovering Herrljunga Ledstångsfabrik Sättsteg Hårdvaxoljad Ek är ett sättsteg i Ek till trapprenovering. Den monteras på den lodräta delen mellan trappstegen i en stängd trappa. Bilden visar sättsteg behandlat med hårdvaxolja. Se separat bild för annan behandling.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | 3S18014 |
| Material | Ek |
| Typ | Sättsteg |
| Längd | 1800 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Färg | Hårdvaxoljad |
| Djup | 170 mm |
| EAN-nr | 7350122353137 |

