Trapprenovering Lundbergs Premium Nordic White Ek BakkantlistLängd: 1800 mm
695 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
1800 mm

Premium Nordic White Ek Bakkantlist
Längd: 1800 mm
695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trapprenovering Premium Nordic White Ek Bakkantlist från Lundbergs är en bakkantlist som används för att täcka baksidan på den öppna trappans plansteg samt för att fixera trapprenoveringssteget. Denna list matchar trapprenoveringsstegen av obehandlad ek i Premium-serien.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trapprenovering Premium Nordic White Ek Bakkantlist från Lundbergs är en bakkantlist som används för att täcka baksidan på den öppna trappans plansteg samt för att fixera trapprenoveringssteget. Denna list matchar trapprenoveringsstegen av obehandlad ek i Premium-serien.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 81619 |
| Material | Ek |
| Serie | Premium Nordic White Ek |
| Typ | Bakkantlist |
| Längd | 1800 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Färg | Vit Ek |
| Djup | 800 mm |

