Trapprenovering Lundbergs Premium Obehandlad Ek BakkantlistLängd: 1000 mm
259 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
1000 mm

Premium Obehandlad Ek Bakkantlist
Längd: 1000 mm
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trapprenovering Premium Obehandlad Ek Bakkantlist från Lundbergs är en list som används för att täcka baksidan på den öppna trappans plansteg samt för att fixera trapprenoveringssteget. Bakkantlisten matchar trapprenoveringsstegen av obehandlad ek i Premium-serien.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trapprenovering Premium Obehandlad Ek Bakkantlist från Lundbergs är en list som används för att täcka baksidan på den öppna trappans plansteg samt för att fixera trapprenoveringssteget. Bakkantlisten matchar trapprenoveringsstegen av obehandlad ek i Premium-serien.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 81564 |
| Material | Ek |
| Serie | Premium Obehandlad Ek |
| Typ | Bakkantlist |
| Längd | 1000 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Tjocklek | 6 mm |
| Färg | Obehandlad Ek |
| EAN-nr | 7392118815649 |
