Trapprenovering Lundbergs Premium Obehandlad Ek DubbelstegLängd: 1200 mm
2 579 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
1200 mm

Premium Obehandlad Ek Dubbelsteg
Längd: 1200 mm
2 579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trapprenovering Premium Obehandlad Ek Dubbelsteg från Lundbergs är ett dubbelsteg med två trappnosar vilket räcker till två av trappans steg, oftast även till två av de svängda stegen. Premium är Lundbergs serie med material i helstav av finaste sortering. Detta dubbelsteg monteras med MS-polymerlim.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trapprenovering Premium Obehandlad Ek Dubbelsteg från Lundbergs är ett dubbelsteg med två trappnosar vilket räcker till två av trappans steg, oftast även till två av de svängda stegen. Premium är Lundbergs serie med material i helstav av finaste sortering. Detta dubbelsteg monteras med MS-polymerlim.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 81634 |
| Material | Ek |
| Serie | Premium Obehandlad Ek |
| Typ | Dubbelsteg |
| Längd | 1200 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Tjocklek | 8 mm |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Djup | 590 mm |





