Regnmätare Ventus WA900
249 kr
189 krSpara 24 %Kampanj42 tim kvar!

WA900
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VentusBeskrivning
Regnmätare Ventus WA900 har en måttbägare i plast och hållare i metall.
Dimension: 900 x 150 x 80 mm
Egenskaper
| Varumärke | Ventus |
| Art.Nr. | WA900 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 15 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Vikt | 0,34 kg |
| Produkttyp | Regnmätare |
| Material | Metall |
| Tjocklek | 8 cm |
| EAN-nr | 5704452009004 |



