Adapterkit Centralenhet Allaway För Dammpåse AX/AZ 14-20 L Mikrofiber
930 kr/frp

För Dammpåse AX/AZ 14-20 L Mikrofiber
930 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Adapterkit för Dammpåse från Allaway är ett kit som du kan använda för att anpassa din centralenhet för dammpåsar. Detta adapterkit innehåller allt som behövs för att bygga om centralenheten så att dammet samlas upp i en påse istället för löst i behållaren. Adapeterkitet levereras med 2 st påsar 14-20 l. Passar till AZ- och AX-serien.
Varumärke
AllawayBeskrivning
Adapterkit för Dammpåse från Allaway är ett kit som du kan använda för att anpassa din centralenhet för dammpåsar. Detta adapterkit innehåller allt som behövs för att bygga om centralenheten så att dammet samlas upp i en påse istället för löst i behållaren. Adapeterkitet levereras med 2 st påsar 14-20 l. Passar till AZ- och AX-serien.
Fördelar: Adapterkit Centralenhet Allaway För Dammpåse AX/AZ 14-20 L Mikrofiber
- Förbättrar städningseffektiviteten
- Minskar dammutspridning
- Lätt att installera och använda
Dokument
Recensioner
Åsa OVerifierad köpare
för 1 år sedanBra för större skräp
+ Lätt att använda
Monica HVerifierad köpare
för 2 år sedanMotsvarade förväntningarna. Lättare att tömma dammsugaren när man kan ha en dammpåse. Rent och snabbt bytt.
Egenskaper
| Varumärke | Allaway |
| Art.Nr. | 81140 |
| Färg | Vit/Krom |
| Bredd | 470 mm |
| Höjd | 360 mm |
| Djup | 390 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Serie | AX, AZ |
| Typ | Adapterkit |
| Material | Microfiber/Plast |
| EAN-nr | 6416198811405 |
