Förlängningsslang Einhell 36 mm/3 m
Rek. pris 429 kr
357 kr
Se priset!

36 mm/3 m
357 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Förlängningsslang 3 m. Inkl. fyra anslutningsadaptrar.
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 2362000 |
| Bredd | 370 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Längd | 90 mm |
| Vikt | 0,8 kg |
| Typ | Förlängningsslang |
| EAN-nr | 4006825543018 |




